Верижен судир со автомобили во Ѓорче, не се знае дали има повредени

by fokus 21:45
21:45

Верижен судар меѓу четири возила се случи вечерва околу 21 часот на главната улица во скопската населба „Ѓорче Патров“.

На местото на сообраќајката пристигнато е возило на Брза помош, но засега не се знае дали има повредени лица.

- Advertisements -

Поврзани новости