Убиство во Тетово

by Фокус

Во престрелка вечерва е убиено едно лице во Тетово.

Според ТВ21, ова е продолжение на неодамнешното пукање кај тетовската болница.

Според неофицијални информации на Tetova Sot, починало едно лице со иницијали Р.Т. на возраст од околу 40 години.

Поврзани новости