Уапсен е скопјанец кој ги нападнал мајка си, сопругата и ќерката

by Fokus

МВР информира дека рано утринава во 01.00 часот од полициски службеници од Полициската станица Драчево бил лишен од слобода Ф.С.(43) од Скопје поради тоа што на 28.04.2023 околу 23.30 часот во домот во скопско село физички ја нападнал неговата 64 годишна мајка, неговата сопруга и неговата малолетна ќерка.

По целосно документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок.

Поврзани новости