Тешка сообраќајна несреќа вечерва пред Клинички центар: се судрија неколку возила, има и повредени

by Fokus

Тешка сообраќајна несреќа се случи вечерва пред влезот на Клинички центар во Скопје.

Во несреќата учествуваа неколку возила, а оштетни се и паркирани возила на улицата. Според неофицијални информации, има и повредени.

Од МВР се уште нема официјални информации и детали за несреќата.

Поврзани новости