Татко си ја бара исчезнатата ќерка

by Fokus

Чеириесет и петгодишен кумановец пријавил во полиција дека исчезнала неговата 17-годишна ќерка, информираа од МВР.

Според полицијата, вчера во 09,30 часот во Секторот за внатрешни работи Куманово, П.Ј.(45) пријавил дека на 28.04.2018 година од домот во непознат правец се одалечила неговата 17 годишна ќерка. Се превземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Поврзани новости