Старец во Драчево допирал малолетничка по телото

by Fokus

МВР информира дека доцна синоќа, во 22.50 часот во СВР Скопје било пријавено дека на подрачјето на Драчево, К.Ј.(83) од Скопје допирал по телото малолетничка од Скопје.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Поврзани новости