Син ја нападнал мајка си во скопска Кисела Вода

by Fokus

МВР информира дека вчера добиле пријава дека на 18 овој месец околу 14 часот во семејниот дом на подрачјето на Кисела Вода, Б.Л.(27) од Скопје физички ја нападнал својата 52-годишна мајка.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

Поврзани новости