Скопјанец пронајден мртов во подземни гаражи на Партизанска

by fokus

48-годишниот Г.С. од Скопје вчера околу 19.50 часот бил пронајден мртов во подземни гаражи на булеварот „Партизански одреди“, велат од полицијата.

Смрт била констатирана од страна на доктор од  Итна медицинска помош. Извршен е увид на местото на настанот, а телото на починатиот е дадено за обдукција. Од полицијата велат дека се преземаат мерки за расчистување на настанот.

Поврзани новости