Скопјанец бил нападнат на Боемска улица

by Fokus

Триесет и шестгодишен скопјанец бил нападнат на Боемска од непознато лице, информираа од МВР.

Според полицијата, вчера во 15.10 часот во Полициската станица Центар, О.Д.(36) од Скопје пријавил дека истиот  ден во 14.25 часот пред угостителски објект на улица „Боемска“ физички бил нападнат од непознато лице.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Поврзани новости