СКАНДАЛ: Вицепремиерот Пешевски физички го нападна Саше Политико

by Фокус 14:43
14:43

Видео од нападот, од гледна точка на Саше Политико:

Видео од настанот од друга гледна точка:

- Advertisements -

Поврзани новости