Седницата најверојатно ќе започне во 21 часот

by fokus 19:37
19:37

Седницата на чиј дневен ред е Законот за јавно обвинителство најверојатно ќе започне во 21 часот, дознава „Фокус“ од доброупатени извори.

Седницата првично беше закажана за во 15 часот, но никако да започне.

- Advertising -

В.К.

Поврзани новости