Приведена скопјанка поради напад на полицајци

by Fokus 17:44
17:44

Четириесет и четиригодишна жена од Скопје синоќа била приведена во Карпош бидејќи се однесувала агресивно кон полициски службеници кои извршувале службени дејствија.

По целосно расчистување на случајот ќе следи соодветен поднесок.

- Advertisements -

 

Поврзани новости