Почина лицето кон кое беше пукано во Чаир

by fokus 19:32
19:32

При денешното пукање во Чаир, лицето кон кое било пукано им подлегнало на повредите.

Настанот се случил на автбуската станица во близина на средното училиште  „Цветан Димов“.

- Advertisements -

Според првичните информации се слушнале истрели од калашников, а потоа било воочен машко лице како лежи на улицата.

Поврзани новости