Нормализирано водоснабдувањето во Ченто

by fokus 13:26
13:26

Јавното претпријатие Водовод и канализација информира дека е саниран дефектот на улицата Среќко Пужалка бр.31 во населба Ченто.

Од таму информираат дека по санацијата, во 13 часот е нормализирано водоснабдувањето.

Поврзани новости