Нормализирано водоснабдување на улица Гемиџиска 42

by fokus 12:29
12:29

ЈП Водовод и канализација информираше за нормализирано водоснабдување на улица Гемиџиска 42.

„Ве известуваме дека реконструкцијата на  улица Гемиџиска 42 е саниран, водоснабдувањето е нормализирано на 29.02.2019г. во 12:00 часот“, велат од ЈП Водовод и канализација.

- Advertisements -

Поврзани новости