Момче од Скопје истепано на Камен мост

by Fokus 17:20
17:20

Вчера попладне, момче од Скопје било истепано на Камен мост од неколку лица, пренесуваат од МВР.

„Ноќеска 15 минути по полноќ во СВР Скопје, М.Т.(23) од Скопје пријавил дека на  вчета околу 18:30 часот на Камениот мост во Скопје, поради претходно недоразбирање, бил физички нападнат од неколку лица. Се преземаат мерки за расчистување на случајот“, додаваат од МВР.

- Advertising -

Поврзани новости