Министерката Јанкулоска направи снешко

by Фокус 12:00
12:00

Во текот на вчерашниот ден социјалните мрежи беа преплавени со фотографии од првиот снег, кој интензивно падна во Скопје.

На снегот искрено му се израдува и министерката за внатрешни работи Гордана Јанкулоска, која објави фотографии на кои се пофали со снешкото кој самата го направила.

Фотографиите ги презедовме од официјалниот фејсбук профил на министерката.

Поврзани новости