Мајка го фрлила синот од тераса

by Фокус 12:30
12:30

Жителка на скопската населба Хиподром го фрлила својот 8-годишен син од прозор, а потоа и самата се фрлила од зградата.

Од Министерството за внатрешни работи ја потврдија информацијата, а од Ургентниот центар велат дека двајцата се во лоша состојба.

- Advertisements -

Сведоците велат дека утрово околу 9 часот се слушале вресоци од висококатницата во скопската населба, по што се случил немилиот настан.

Поврзани новости