Кумановец пријавил дека 13-годишната ќерка избегала од дома за да има секс со полнолетно момче

by fokus 14:50
14:50

Кумановец вчера во полиција пријавил момче од Штип родено 2000 година, бидејќи како што рекол имал сексуален однос со неговата ќерка.

Мажот пријавил дека пред два дена неговата 13- годишна ќерка го напуштила нивниот дом и заедно со Н.Д. од Штип со такси возило заминале во Радовиш во куќа кај негов роднина каде имале сексуален однос.

- Advertisements -

Известен е Јавен обвинител и се работи на целосно расчистување на случајот.

Поврзани новости