Кралското семејство објави невидени фотографии за годишнината

by Fokus 13:18
13:18

Кралското семејство ја одбележува својата годишнина од веридбата и по тој повод на социјалните мрежи објави неколку досега невидени фотографии.

Принцот Хари и војвотката од Сасекс, Меган Маркл решија во јавноста да споделат фотографии кои досега никој не ги видел.

- Advertising -

Покрај фотографиите од венчавката, тие објавија и фотографии од веридбата и една од првите фотографии со синот Арчи.

Поврзани новости