Кој е напаѓачот на девојката кај Порта Македонија

by Фокус

Провокаторот кој синоќа нападна и удри девојка е брат на уредничка на една национална телевизија која ги брани политиките на власта. Тој без никаква најава излезе од зад портата и неколку пати ја удри девојката, а редарите го спасија од побеснетата толпа која се впушти во напад, јави А1он,

 

Поврзани новости