Исчезна 14-годишно девојче од Струмица

by Fokus

Исчезна 14-годишно девојче. Како што информираат од МВР, во Сектор за внатрешни работи Струмица на 14-ти овој месец О.Д. пријавил дека истиот ден од дома во непознат правец се оддалечила неговата 14-годишна ќерка.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Поврзани новости