Градоначалникот на Куманово ужива на реката Дунав

by fokus 10:01
10:01

Првиот човек на Куманово, Максим Димитриевски, се наоѓа на одмор и се обидува своите слободни денови да ги искористи максимално.

Тој на својот личен профил на Фејсбук објави фотографија, на која се наоѓа на реката Дунав, во соседна Србија.

- Advertisements -

„На убавиот син Дунав“, напиша Димитриевски на својот профил.

 

Поврзани новости