(ФОТО) Коцијас ни симна капа

by fokus

Грчкиот министер за надворешни работи, Никос Коцијас беше расположен при слетувањето на скопскиот аеродром попладнево. Тој ги поздрави фоторепортери и присутните со симнување на капата која ја носеше.

ФОТО: Томислав Георгиев

Поврзани новости