Фото: Колони автобуси и комбиња на главниот митинг на СДСМ во Скопје

by Fokus 17:58
17:58

На социјалните мрежи постојано се споделуваат фотографии од колоните автомобили, комбиња и автобуси од сите градови, кои доаѓаат на централниот митинг на опозицискиот СДСМ во Скопје.

15317916_1481038701926518_5897164148525027730_n

15337406_1435804016430843_2528479861483136425_n

15232079_10154817994942899_1870822368761842113_n

Поврзани новости