ФОТО Голема сообраќајна несреќа во Скопје

by Фокус

Околу 15 часот и 30 минути кај бензинската на Макпетрол во Автокоманда се случи потешка сообраќајна несреќа. Има и повредени, а брзо реагираше брзата помош.

photo 4photo 2photo 3photo 1

Поврзани новости