Фото: Артан Груби доживеа сообраќајка

by Fokus 13:31
13:31

Утрово околу 10 часот пратеникот од ДУИ, Артан Груби доживеа сообраќајна несреќа, во која е причинета само материјална штета, пишува порталот Тетовасот.

Груби за порталот Тетовасот вели дека несреќата се случила на улицата Варшавска, каде за среќа нема повредени туку е причинета само материјална штета.

- Advertisements -

Поврзани новости