Две возила и камион се судрија на патот Прилеп-Росоман

by Fokus

Попладнево се случила сообраќајна несреќа на патот Прилеп – Росоман. Во несреќата учествувале две патнички возила и камион.

Полицијата е на лице место и врши увид. Засега не е познато дали има повредени лица.

Поврзани новости