Аријана Гранде „крева“ раце од Инстаграм: Време е да кажам „па-па“ на интернетот…

by Fokus

Популарната американска пејачка, Аријана Гранде неодамна на својот Инстаграм профил објави дека ќе паузира од социјалните мрежи.

На пејачката не и беше розево во изминатиот период, откако почина нејзиниот поранешен дечко а и ја раскина вердибата со Пит Дејвидсон.

„Време е да кажам „па-па“ на интернетот на некое време. Тешко е постојано да се налетува на вести кои не сакаш да ги видиш“, напиша Гранде на својот Инстаграм профил.

Поврзани новости