(Видео) СДСМ: Убијци и криминалци меѓу напаѓачите во Собранието

by fokus 17:11
17:11

Од СДСМ информираат дека идентитетот на дел од насилниците кои во четвртокот дивееја во Собранието веќе е познат. Најавија и дека сите материјали што ги поседуваат ќе ги достават до обвинителството.

Поврзани новости