(ВО ЖИВО) Прес конференција на премиерот Заев

by Fokus 12:07
12:07

Претседателот на Владата на Република Македонија Зоран Заев денеска ќе се обрати до граѓаните и медиумите и ќе одржи прес-конференција која се очекува да започне во секој момент.

 

Поврзани новости