ВИДЕО Се запали возило кај „Континентал“, пожарникари со копач ја отвораа хаубата

by fokus

Автомобил се запали попладнево кај кружниот тек на булеварот „Никола Карев“ кај хотел „Континентал“ во Скопје.

По интервенција на противпожарна екипа пожарот е локализиран и предизвикана е само материјална штета.

Поврзани новости