Видео: Пресот на Зоран Заев за изборните нерегуларности

by Фокус 16:13
16:13

Видео од денешната прес конференција на лидерот на СДСМ, Зоран Заев, кој денеска објави снимки, кои сведочат за изборни нерегуларности од страна на власта.

Поврзани новости