ВИДЕО: Напаѓачот на Тодоров веднаш е уапсен

by fokus 12:48
12:48

Телевизија 21 предмалку објави видео од апсењето на напаѓачот кој  се обие да го убие ексминистерот за здравство Никола Тодоров.

Поврзани новости