ВИДЕО Манчевски: Криминалци и убијци беа пратени во Собранието, ќе одговараат сосе нарачателите

by fokus 16:19
16:19

Пратеникот Дамјан Манчевски денеска на прес конференција со фотографии ги обелодени напаѓачите во Собранието за време на крвавиот четврток на 27 април.

Поврзани новости