Свекрвата ја нападнала снаата во Скопје

by Fokus

МВР информира дека синоќа во 20.45 часот во СВР Скопје, 41-годишна жена од Скопје пријавила дека на подрачјето на Гази Баба била физички нападната од нејзината свекрва, С.М..

Се преземаат мерки за расчистување на настанот, по што ќе следува соодветен поднесок.

Поврзани новости