Сиљановска му го честиташе роденденот на Пендаровски: Да си ни жив и здрав драг Стево!

by fokus

Кандидатката за претседателка од ВМРО-ДПМНЕ, Гордана Сиљановска-Давкова попладнево на Твитер му го честиташе роденденот на нејзиниот противкандидат Стево Пендаровски.

-Упатувам искрени честитки до колегата Пендаровски за неговиот роденден! Да си ни жив и здрав драг Стево!, напиша Сиљановска-Давкова.

 

Поврзани новости