Шакира го моли Том Круз да престане да ја малтретира, а тој е убеден дека се во врска

by Fokus

Шакира наводно „не е заинтересирана“ за романтична врска со актерот Том Круз и покрај гласините за славната двојка што се вртеа во последните неколку недели.

Имено, се шпекулираше дека 46-годишната Шакира и 60-годишниот Том се во врска откако беа видени заедно на трката за Големата награда на Формула 1 во Мајами на почетокот на мај.

Неодамна беше кажано дека Круз е „исклучително заинтересиран за врска“ со Шакира и дека е „очаен“ да излегува со ѕвездата, додека таа наводно е „фокусирана на семејството“.

Сега, сепак, се тврди дека Том бил „возбуден“ кога ја запознал пејачката, која објавила дека претходно се разделила од сопругот Жерар Пике.

Магазинот „Heat“ вели дека Шакира „го молела актерот да престане да флертува со неа“, цитирајќи извор кој даде дополнителни коментари за нивната интеракција овој месец.
Објавено е дека двете познати личности се познаваат „лабаво“ со години, но не поминале време во „опуштена средина“ се до Гран прито овој месец. Истиот извор додал дека Том се однесувал „како момче“ кога ја запознал Шакира, на ист начин како што реагирал кога првпат бил со сега веќе поранешната сопруга Кејти Холмс.

– Замина убеден дека имаат вистински однос кој треба да се изгради – рекол изворот.

Том наводно разговарал со своите пријатели за тоа, но изгледа дека Шакира не се чувствува исто.

Неименуван извор рекол дека таа едноставно се однесувала „пријателски“ и позирала само една минута со Том, а веднаш потоа тој почнал да ја опишува како своја „жена од соништата“.

Поврзани новости