Протогер не дојде на „Титаник“, вчера бил пренесен во Ургентниот клинички центар

by fokus 10:29
10:29

Мартин Протоѓер не дојде на денешното рочиште за предметот “Титаник”, пренесува „Макфакс“

Неговиот адвокат, Донче Наков во текот на вчерашниот ден, до судот доставил поднесок со медицинска документација.

- Advertisements -

Адвокатот рече дека од сопругата на Протоѓер дознал дека вчера бил рано наутро пренесен на Ургентниот клинички центар.

Извор – Макфакс

Поврзани новости