Повторно се отвори дупка на плоштадот „Македонија“

by Fokus

Попладнево на плоштадот „Македонија“ повторно може да се забележи отворена дупка во дел на површинската фонтана, пренесе ТВ 21.

Засега не е познато како пропаднала плочката.

Инаку, на ова место досега забележани се три случаи каде возила имаат пропаднато.

Поврзани новости