Починато бебе донесено во штипската болница

by fokus 10:26
10:26

Починато шестмесечно женско бебе од Штип, вчера во 10 часот било донесено од страна на таткото Џ.О. во штипската Клиничка болница.

Како што соопшти МВР, од страна на лекар била констатирана смрт без траги на насилство.

- Advertisements -

По наредба на Јавен обвинител, телотот на починатото бебе ќе биде дадено на обдукција.

Поврзани новости