Почина момче кое падна од мотоцикл

by Fokus 14:35
14:35

Дваесет и шестгодишно момче починало откако паднало од мотоцикл, информираа од МВР.

Според полицијата, пред два дена околу 08.00 часот во Ургентен центар при комплексот клиники „Мајка Тереза“-Скопје, починал  В.М. (26) од Кичево, кој се здобил со повреди при пад од мотоцикл на 10.08.2018 година во 02.10 часот на ул. „Маршал Тито“ во Кичево.

- Advertisements -

Поврзани новости