Ограбена обложувалница во Аеродром

by Fokus

Вчера вечер во 22.46 часот во СВР Скопје било пријавено дека во спортска обложувалница во близина на трговски центар на подрачјето на Аеродром две лица од вработената одзеле пари, извести МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Поврзани новости