Норвежанец пронајден мртов во Битола

by fokus

Министерството за внатрешни работи информира дека вчера околу 22:00 часот во Битола бил пронајден починат 71-годишниот А.М. – државјанин на Норвешка.

По наредба на Јавен обвинител, телото на починатиот е дадено на обдукција.

Поврзани новости