Македонските анонимуси деновиве ќе објават работи кои Зоран Заев ќе сакал да ги скрие

by Фокус

На друштвените мрежи почна да кружи видео насловено „Правата вистина“ зад кое се потпишале Македонските анонимуси.

Тие во видеото велат дека го хакирале дувлото на оние кои го креирале сето ова во врска со прислушуваните разговори, а биле поврзани со Зоран Заев.

-Ние овие денови ќе објавиме работи, кои лицето Зоран Заев и опозицијата сигурно ќе сакаат да ги скријат.. Се’ е кај нас! Тик-так! Тик-так! – велат Македонските анонимуси во видеото.

Поврзани новости