Казахстански тенисер призна дека се степал со Зверев: Никој не победи!

by Fokus

Казахстанскиот тенисер Александар Бублик во интервју откри шокантни информации во врска со неговиот однос со тенисерот Александар Зверев.

„Не сакам да зборувам за тоа. Тоа е во минатото. Да, се степавме, но не сакам да влезам во детали. Никој не победи, двајцата сме живи и здрави, така што сите се безбедни. Не сакам да зборувам за минатото, особено за ваквите спомени“, рече Бублик.

Поврзани новости