Го ограбил со закана со пиштол

by fokus 10:14
10:14

На улицата „Павле Илиќ“ вчера во 22:50 часот непознато лице со закана со огнено оружје, извршило разбојништво врз Љ.В. при што му биле одземени 300 денари.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на сторителот.

- Advertisements -

Поврзани новости