Ги испрскала со вода од тераса за да ја намалат вревата, а тие ја гаѓале со лименки и ја повредиле

by Fokus

На 08.05.2024 во 23.20 часот во СВР Скопје, И.С.(44) од Скопје пријавила дека околу 20.30 часот на подрачјето на Гази Баба, прскајќи со вода, предупредила лица кои славеле пред нејзината зграда да ја намалат вревата, по што повеќе лица фрлиле со лименки кон неа и ја повредиле. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Поврзани новости