(ГАЛЕРИЈА) Заев со сопругата го оствари своето право на глас

by fokus 13:55
13:55

Лидерот на опозицијата, Зоран Заев, предмалку гласаше на своето гласачко место во Струмица. Тој беше придружуван од неговата сопруга.

Поврзани новости