Фотогалерија: Лидерска под маски

by Frosina Fakova 18:05
18:05

Лидерите на политичките партии кои имаат пратеници во Собранието денеска неколку часа разговараа во Вила Водно кај претседателот, Стево Пендаровски. Сепак датум за избори не договорија, па се договорија пак да се сретнат следната недела. Според препораките за заштита, сите лидери дојдоа со заштитни маски, а средбата се одржа на отворено.

 

Фото: Томислав Георгиев

- Advertisements -

Поврзани новости